Euro-Styl - płyty meblowe, cięcie płyt, obróbka szkła, lustra

Frontpol

 

Oferujemy fronty meblowe w wysokim połysku - akryl oraz polygloss i polymatt niemieckiego producenta płyt NIEMANN MOBELTEILE. Formatki oklejone są obrzeżem w kolorze frontu, aluminium PCV, bądź obrzeżem dwukolorowym DUO, imitującym szkło. Firma Frontpol jako pierwsza w Polsce wprowadziła fronty oklejane aluminium oraz stalą szczotkowaną. Jest to doskonała alternatywa dla ramek aluminiowych. Fronty znajdują zastosowanie w produkcji mebli kuchennych, łazienkowych oraz wszelkiego rodzaju zabudów.

 

Maksymalny wymiar frontu to:

  • akryl (wszystkie kolory) - 2800 x 1250 mm
  • folia (jasna oliwka, ciemna oliwka, ciemny dąb, orzech, fluorit, lava, fango, oxyd, kubanit, curit, perłowy) - 2800x1030 mm
  • folia (pozostałe kolory) - 2650 x 1030 mm
  • folia lustro - 2800 x 1250 mm
  • Cleaf Used Wood (Imitacja starego drewna) - 2800 x 2070 mm

 

Minimalny wymiar formatki oklejonej to: 7 x 20 cm

 

UWAGA: Po ściągnięciu folii ochronnej front meblowy poddaje się procesowi utwardzenia (sezonowania) - okres sezonowania bez użycia mleczka utwardzającego wynosi ok. 7 dni ( w tym okresie powierzchnia frontu jest jeszcze miękka i łatwo daje się zarysować.) Na warstwie zewnętrznej akrylu znajdują się jeszcze śladowe ilości środka rozpuszczającego z folii ochronnej, które muszą odparować. Oprócz tego, w wyniku działania wilgoci - higroskopijna warstwa akrylu utwardza się, przez co front meblowy staje się odporniejszy na zarysowania.

Proces utwardzenia (sezonowania) frontów można przyśpieszyć i skrócić do pół godziny stosując po zdjęciu folii ochronnej, mleczko polerskie Superpolish - powierzchnia frontu będzie wtedy dwukrotnie bardziej twarda i odporna na zarysowania.

 

Stare drewno

Stare drewno

Flower

Flower

Gloss Matt sr01

Gloss Matt sr01

Rain

Rain

Stone

Stone

Stone

Stone